Oferta

Produkty Inwestycyjne

Naszym klientom dostarczamy produkty, dobierając je pod kątem akceptacji ryzyka danego klienta. Śledzimy na bieżąco sytuację panującą na rynkach finansowych, aby doradzać klientom sposób postępowania, nie na bazie historii lecz w reakcji na aktualne wydarzenia.

Doradztwo i opieka nad inwestycjami

Jako niezależna firma, współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi. Dzięki temu możemy zaproponować swoim klientom szeroki wachlarz produktów jak i osobistą opiekę nad nimi. Dzięki naszej opiece klient, nie będący pasjonatem rynku finansowego lub nie mający czasu na ciągłe sprawdzanie swojego portfela może z nami zacząć inwestować.

Pracujemy zarówno z klientami, którzy dopiero zaczynają budować kapitał, jak i z osobami, które posiadają bogaty portfel inwestycyjny i szukają innych rozwiązań.

Gwarantujemy długoterminową opiekę i serwis nad inwestycjami dbając o bezpieczeństwo wypracowanych zysków.

Bezpieczeństwo

Współpracujemy tylko z firmami, które podlegają kontroli Komisji Nadzoru Finansowego. Rejestr podmiotów podlegających KNF:

http://www.knf.gov.pl »

Komisja Nadzoru Finansowego zapewnienia prawidłowe funkcjonowanie rynku finansowego, jego stabilność i bezpieczeństwo.

Artykuły o inwestowaniu

Zapraszam też na:
https://www.facebook.com/KlubKobiecychFinansow

Co to jest IKZE?

Czy warto oszczędzać w IKZE?
Dowiesz się z artykułu:
http://finanseubezpieczeniawycena.blogspot.com/2015/03/co-to-jest-ikze.html

Czy inwestycja w złoto się opłaca?

Co tak pociąga wszystkich w tym szlachetnym kruszcu, że pomimo różnych innych dostępnych środków i płatniczych i zdobniczych, złoto jest nadal pożądanym metalem? czytaj całość!

Czy zdążę ze swoją emeryturą?

31 lipca 2014r. kończy się nam wybór, czy mamy swoje pieniądze, przekazywane w formie składek na system emerytalny, podzielić do ZUS i OFE (Otwarty Fundusz Emerytalny) czy, nic nie robiąc, zostawić wszystko w ZUS (Zakład Ubezpieczeń Społecznych). czytaj całość!

Za co kupić mieszkanie?

Chcę zamieszkać we własnym mieszkaniu. Lecz w zderzeniu z rzeczywistością okazuje się, że przede mną jeszcze długa droga do osiągnięcia celu. Co zrobić? Pomieszkiwać u innych, a w międzyczasie zbierać ziarnko do ziarnka czy wziąć kredyt i wprowadzić się już teraz? czytaj całość!

Bonsai a inwestycja 100 zł.

Tylko 100 zł na inwestycję! To mało czy dużo? czytaj całość!

Test – Jak zarządzasz swoim budżetem?

Na rynku i w Internecie jest wiele takich programów. Od najbardziej prostych, czyli dających mi możliwość wprowadzania naszych (rodzinnych) przychodów i wydatków bez dodatkowych innych możliwości... czytaj całość!

Budżet „ręczny” czy „komputerowy”?

Na rynku i w Internecie jest wiele takich programów. Od najbardziej prostych, czyli dających mi możliwość wprowadzania naszych (rodzinnych) przychodów i wydatków bez dodatkowych innych możliwości... czytaj całość!

Damska torebka a budżet domowy

Kiedyś mój syn przeniósł mi wszystkie rzeczy z jednej torebki do drugiej. Układając później wszystko i znajdując różne rzeczy zauważyłam, że tak samo jest z budżetem domowym. Nie prowadząc go, nie zawsze wiemy, gdzie nasze pieniądze się „rozeszły”. czytaj całość!

Karta kredytowa jest jak kawa

Karta kredytowa jest jak kawa, jedna lub dwie to korzyść dla zdrowia, więcej jest szkodliwe (tu dla „kieszeni”) :). czytaj całość!

Zarządzanie swoimi finansami – oszczędzanie

Ponieważ KKF (Klub Kobiecych Finansów) dopiero co powstaje, postanowiłam zebrać przydatną wiedzę z zakresu finansów osobistych w jednym miejscu. A więc zaczynając od początku, dzisiaj będzie o oszczędzaniu. czytaj całość!

Co dobrego można zrobić dzięki bogactwu?

Zastanawiałam się nad pierwszym artykułem na stronę KKF (Klubu Kobiecych Finansów). Myślałam o takich tematach jak: oszczędzanie, inwestowanie, pożyczki, kredyty i inne porady finansowe, jednak na podstawie rozmów z Paniami, stwierdziłam jedno: czytaj całość!

Jak zamożna jesteś? Policz!

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad definicją zamożności? Najprościej mówiąc – tym bardziej jesteś zamożna, im więcej dni jesteś w stanie przeżyć nie pracując. czytaj całość!